Fryzury dla chłopców 2014

Fryzury dla chłopców 2014
4.5 1644

Jak dobrać
fryzurę idealną?

Ebook: 10 koszmarnych błędów w doborze fryzury

I nie popełnić jednego z 10 najbardziej koszmarnych błędów w doborze fryzury! Pobierz ebook, który pokaże Ci największe błędy w doborze fryzury i sposoby na idealną fryzurę

Pobierz dzisiaj za darmo:

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Porady fryzjerskie

Jak uczesać chłopca, aby wyglądał stylowo, ale też był zadowolony z tego, co znajdzie się na jego głowie?

Fryzury dla chłopców bardzo naśladują męskie cięcia. Dlatego też, tak samo, jak fryzury męskie, te chłopięce powinny być dostosowane do charakteru i pasji małego chłopca.

Najpopularniejsze jest klasyczne męskie cięcie z podgolonymi bokami, a dłuższymi włosami na czubku głowy. Taka fryzura jest praktyczna i uniwersalna. Na co dzień, mały dżentelmen będzie dobrze wyglądał nawet bez żadnego układania, a na wyjście można postawić włosy na żel i zabawnie je poczochrać. Świetnie wygląda też ułożenie włosów żelem w tzw. irokeza. Mały chłopiec pokaże wówczas trochę rockowej duszy!

Dla małego marzyciela, który zdradza zdolności artystyczne proponujemy półdługie, cieniowane włosy. Inspiracją niech będzie tutaj chociażby znana dziecięca gwiazda – Justin Bieber. W Polsce taką fryzurę nosi Mateusz Pawłowski znany z roli Kacpra Boskiego w serialu Rodzinka.pl.

A co z fryzurami dla małego sportowca? Najlepsze będzie golenie włosów maszynką na kilka milimetrów. Dla aktywnych chłopców, którzy uczęszczają na zajęcia sportowe najważniejsza jest wygoda. Sprawdzi się tutaj golenie włosów maszynką elektryczną. Kilkumilimetrowa fryzurka podkreśli charakter chłopca i nie będzie mu przeszkadzać w codziennej aktywności. Takie rozwiązanie jest też wygodą dla rodziców. Ścinać włosy można samemu, w domu, co jest oszczędnością nie tylko czasu, ale też pieniędzy.