Fryzury dla dziewczynek 2014

Fryzury dla dziewczynek 2014
4.5 7538

Jak dobrać
fryzurę idealną?

Ebook: 10 koszmarnych błędów w doborze fryzury

I nie popełnić jednego z 10 najbardziej koszmarnych błędów w doborze fryzury! Pobierz ebook, który pokaże Ci największe błędy w doborze fryzury i sposoby na idealną fryzurę

Pobierz dzisiaj za darmo:

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Porady fryzjerskie

Fryzury dla dziewczynek też rządzą się swoimi trendami. Jak dostosować fryzurę do charakteru małej damy?

Małe dziewczynki coraz szybciej odkrywają swój styl. Warto nie zmuszać ich do konkretnego uczesania, za to dać im pole do rozwoju kreatywności. Dostosowanie fryzury do charakteru i upodobań małej dziewczynki jest niezwykle ważne.

Warkoczyki, kucyki, urocze koczki – to najbardziej znane uczesanie dla dziewczynek. Zamiast jednak czesać córkę w klasyczne warkoczyki, jakie nosiła Pippi Langstrumpf można zaproponować jej modniejsze fryzury wzorowane na modzie dla dorosłych kobiet.

Dobrym i praktycznym pomysłem na czesanie włosów do przedszkola, czy też szkoły są warkocze – francuski lub też kłos. Wyglądają bardzo interesująco, nie rozplatają się tak łatwo jak zwykły warkocz, a oprócz tego są niezwykle modne.

Inną propozycją fryzury dla dziewczynek jest noszenie długich włosów z grubą opaską. Taka stylizowana na lata 50. fryzura jest teraz wyjątkowo pożądana. Dziewczynkom dodaje odrobinę kobiecości, a dorosłym kobietom dziewczęcego uroku. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby mama i córka nosiły tą samą fryzurę.

A jak pielęgnować włosy małej damy? Rozczesuj je dwa razu dziennie, aby rozprowadzać sebum, które naturalnie wzmacnia włosy i nadaje im sprężystości. Koniecznie podcinaj też końcówki włosów córki co najrzadziej co trzy miesiące.