Fryzury do pracy

Fryzury do pracy
4.5 21610

Jak dobrać
fryzurę idealną?

Ebook: 10 koszmarnych błędów w doborze fryzury

I nie popełnić jednego z 10 najbardziej koszmarnych błędów w doborze fryzury! Pobierz ebook, który pokaże Ci największe błędy w doborze fryzury i sposoby na idealną fryzurę

Pobierz dzisiaj za darmo:

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Porady fryzjerskie

Jak uczesać się do pracy? Wszystko zależy od tego, gdzie pracujemy i czy w naszej firmie obowiązuje dress code. Możliwości i tak jest wiele!

Jedno jest pewne – włosy do pracy powinny być świeże i starannie uczesane. Liczy się schludność. To ona jest najważniejsza, niezależnie od tego, gdzie pracujemy. Czyste, odżywione włosy będą naszą wizytówką i podziałają pozytywnie na stworzenie dobrego wrażenia na naszym szefie, współpracownikach czy klientach.

W niektórych branżach włosy muszą być bezwzględnie związane. Włosy odgarnięte od twarzy muszą mieć przede wszystkim kelnerki, kucharki, kosmetyczki, lekarki, czy sprzedawczynie w sklepach z żywnością. W ich przypadku nie obowiązuje jednak rygorystyczny dress code, więc mogą zaszaleć z formą fryzury. Jeśli zdecydują się na koka, równie dobrze może być to klasyczny „banan” jak i nonszalancki, modny wysoki, okrągły koczek. W grę wchodzi też dziewczęcy kucyk, czy też warkocz w stylu retro. Najważniejsze jest, aby włosy nie miały możliwości wypadnięcia z upięcia.

Kobiety wykonujące pracę biurową nie muszą wiązać włosów. Konieczne jest jednak dbanie o świeży, zdrowy wygląd fryzury. Przetłuszczone czy też potargane włosy nie wchodzą w grę. Odżywianie ich odpowiednimi środkami do pielęgnacji jest wyjątkowo potrzebne, bo przesuszone włosy wyjątkowo trudno się układają. Matowe, pokruszone włosy odstraszają i sprawiają, że wyglądamy mało profesjonalnie. Oprócz odżywienia włosów warto ułożyć pasma na szczotkę czy prostownice, aby były bardziej wygładzone. Staranna fryzura w pracy jest równie ważna jak elegancki strój.

Oprócz ułożenia włosów i pielęgnacji warto też mieć w torebce kilka rzeczy, które pomogą nam poprawić włosy w trakcie dnia. W końcu w pracy spędzamy wiele godzin. W torebce przyda się m.in. mała szczotka, aby rozczesać pasma, mały lakier do włosów, aby utrwalić rozczesane włosy i ewentualnie odżywka w spreyu do używania w trakcie całego dnia. Dzięki takim małym zabiegom nasze włosy będą tak samo świeże pod koniec, jak i na początku dnia.

Fryzury do pracy- schludne i eleganckie
Fryzura do pracy powinna być schludna i elegancka. Kosmyki nie powinny lecieć na twarz. Idealnym rozwiązaniem są rozpuszczone włosy, delikatnie zaczesane do tyłu np. na żel. Żeby fryzura się trzymała możesz ją delikatnie natapirować u nasady i spryskać lakierem.

Seksowna Pani prezes- wysoko upięty koński ogon, kok
Idealnym rozwiązaniem dla zapracowanych kobiet jest modny i seksowny wysoko upięty koński ogon. Prezentuje się świetnie z parą modnych okularów. Klasa sama w sobie.

Proste= zawsze eleganckie
Proste włosy są zawsze eleganckie. A do tego potrzebna nam jest tylko prostownica i dobre kosmetyki, które zapobiegają przesuszaniu się włosów.