Fryzury do szkoły

Fryzury do szkoły
4.5 22383

Jak dobrać
fryzurę idealną?

Ebook: 10 koszmarnych błędów w doborze fryzury

I nie popełnić jednego z 10 najbardziej koszmarnych błędów w doborze fryzury! Pobierz ebook, który pokaże Ci największe błędy w doborze fryzury i sposoby na idealną fryzurę

Pobierz dzisiaj za darmo:

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Porady fryzjerskie

Fryzury do szkoły muszą być przede wszystkim praktyczne i wygodne. Nie oznacza to jednak rezygnacji z dobrego stylu… Co to, to nie!

Wysoki kucyk, okrągły koczek, albo rozpuszczone włosy noszone z opaską – te wszystkie fryzury będą idealne do noszenia do szkoły. Są praktyczne, ale też stylowe.

Wysoki kucyk to klasyk wśród szkolnych fryzur. Nosiły jej już uczennice w latach 50. i tak utrzymywał się w modzie młodzieńczej przez dekady. Dziś wciąż to jedna z najmodniejszych fryzur dla młodych dziewczyn. Jest zabawna i idealna aby podkreślić swój styl nawet w szkole. Można też z kilku pasm zapleść warkocze, a resztę zadziornie podtapirować. Kucyk można spiąć gumką, albo też ozdobną klamrą. Równie stylowo wygląda kucyk związany cieniutką apaszką. Taka ozdobna wersja może być głównym punktem stylizacji. Warto też pamiętać, że coraz popularniejszy jest kucyk noszony w tzw. artystycznym nieładzie. Warto podtapirować włosy u nasady przed związaniem. Dużo atrakcyjniej wygląda też podtapirowany kucyk – ma bardziej nonszalancki, drapieżny charakter. Nie można w końcu być zbyt grzecznym!

Wyjątkowo pożądanym upięciem, które będzie idealne do szkoły jest wysoki kok. Noszą go teraz nawet największe gwiazdy. Lubi go Kate Bosworth, Marina Łuczenko, Jennifer Lopez, czy też Doda. Kok powinien znajdować się na czubku głowy. Na co dzień można go jedynie związać gumką modyfikując wysoki kucyk, by swobodnie lawirował na głowie. Na wieczór warto zdecydować się na specjalna gąbkę, która pomoże usztywnić koczek i nadać mu równą, perfekcyjną formę. Wystarczy włożyć włosy do środka gąbki, przełożyć je na zewnątrz i na koniec powpinać wsuwkami.

Jest jeszcze jedna modna i praktyczna fryzura do szkoły. Promuje ją w tym roku dom mody Disquared2. Jak wygląda? Włosy są rozpuszczone, wyprostowane i mocno natapirowane u nasady. Później wystarczy je zaczesać do tyłu głowy, nałożyć opaskę odgarniającą całość od twarzy i utrwalić lakierem. Gotowe! Taki ugrzeczniony, szkolny look w stylu retro będzie świetnie pasował do stylu lolitki.

Fryzury do szkoły- stawiamy na wygodne upięcie
W szkole włosy nie powinny ci przeszkadzać. Najlepiej upiąć je w koński ogon, lub spleść w luźny warkocz, kłos, czy dobieraniec. Ozdobą może być ładna, delikatna spinka, lub wstążka.

Rozpuszczone i zebrane do tyłu
Jeśli nie przepadasz za upiętymi fryzurami, a całkiem rozpuszczone włosy przeszkadzają ci w szkole, mamy dla ciebie rozwiązanie. Ułóż włosy wedle uznania (proste, loki) następnie zaczesz zewnętrzną warstwę włosów do tyłu i zepnij spinką lub gumką. Włosy nie będą leciały ci na twarz.

Fryzura ‘na cebule’
Fryzura na ‘cebule’ to rozwiązanie dla osób leniwych. Nie ma nic prostszego. Przed samym wyjściem z domu zbierz włosy w jedną kupę, a następnie obwiąż je dookoła gumką. Nie może się nie udać.