Fryzury EMO krótkie włosy

Fryzury EMO krótkie włosy
4.5 11016

Jak dobrać
fryzurę idealną?

Ebook: 10 koszmarnych błędów w doborze fryzury

I nie popełnić jednego z 10 najbardziej koszmarnych błędów w doborze fryzury! Pobierz ebook, który pokaże Ci największe błędy w doborze fryzury i sposoby na idealną fryzurę

Pobierz dzisiaj za darmo:

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Porady fryzjerskie

Fryzury w stylu EMO bardzo lubią ekstrawagancję. Idealne są więc włosy krótkie, które same w sobie zwracają uwagę.

Krótkie, mocno wycieniowane, natapirowane i perfekcyjnie wyprostowane. Takie są włosy w stylu emo. Jeśli lubisz ten styl, a twoje pasma są krótkie powinnaś zaprzyjaźnić się z żelem, który pozwoli na utrwalenie fryzury, uczesanie jej w charakterystyczne ząbki. Bez niego ani rusz!

Fryzury emo muszą też być perfekcyjnie proste. Można codziennie prostować włosy prostownicą. Taki zabieg wysusza włosy i niszczy ich strukturę, co po pewnym czasie widać nawet na krótkich pasmach. Dla stałych wielbicieli fryzur w stylu emo polecamy więc trwałe prostowanie włosów. Taki zabieg wykonuje się u fryzjera. Zapewnia on trwałe wyprostowanie, bez puszenia się. Efekt utrzymuje się przez około 4 miesiące.

Kolejny przydatny gadżet to grzebień z gęstymi włoskami. Będzie niezbędny do mocnego natapirowania włosów u nasady, tak aby zyskały na objętości.

Na tym wszystkim jednak nie koniec szaleństw. Krótkie włosy w stylu emo wymagają też odpowiedniej koloryzacji. Wyjątkowo modny i pożądany jest platynowy blond, czerń lub czerwień. Tak jak przy długich pasmach w stylu emo dobrze wygląda farbowanie kilkoma kolorami, tak przy krótkich włosach może to wyglądać śmiesznie. Mimo to fajnym pomysłem są pasemka w kontrastującym kolorze na długiej grzywie w stylu emo.