Fryzury EMO

Fryzury EMO
4.5 20604

Jak dobrać
fryzurę idealną?

Ebook: 10 koszmarnych błędów w doborze fryzury

I nie popełnić jednego z 10 najbardziej koszmarnych błędów w doborze fryzury! Pobierz ebook, który pokaże Ci największe błędy w doborze fryzury i sposoby na idealną fryzurę

Pobierz dzisiaj za darmo:

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Porady fryzjerskie

Fryzury w stylu emo to przede wszystkim ekstrawagancja! Ma być wbrew utartym zasadom, nietuzinkowo i zwracająco uwagę…

Natapirowane, ufarbowane na kontrastujące ze sobą kolory, a przede wszystkim perfekcyjnie wyprostowane – tak pokrótce można opisać krótkie fryzury w stylu emo. Są idealne dla tych, którzy chcą podkreślić swoją indywidualność lub po prostu wyglądać bardzo nowocześnie. Fryzury w stylu emo są też dobre do optycznego modelowania twarzy, postrzępione, wyprostowane pasma działają wyszczuplająca na owal twarzy.

Co dokładniej charakteryzuje styl emo we fryzurach?

1. Ważne są nowoczesne, proste linie. Włosy muszą więc być bardzo dokładnie wyprostowane.
2. Najkrótsze włosy w krótkiej fryzurze typu emo są z tyłu głowy. Przód ma być zdecydowanie dłuższy, z zaczesaną na bok grzywką.
3. Warto użyć żelu do włosów aby posklejać pasma w ekstrawaganckie ząbki. Tył fryzury musi być natapirowany. Można też całość utrwalić lakierem do włosów.
4. Fryzury emo charakteryzują się też specyficznym ufarbowaniem. Najbardziej popularny jest kontrast czerni z platynowym blondem. Modne jest także połączenie platynowego blondu z czerwienią lub czerni z czerwienią.

Najważniejsze jest jedno – ten styl nie znosi fal i loków. Wyzbywamy się więc wszelkiego romantyzmu, ma być chłodno i nowocześnie!

Fryzury emo mają wyglądać kontrowersyjnie. Najlepiej więc wybrać krótkie cięcie lub bardzo zapuścić włosy. Jeśli wybierzesz długą fryzurę w stylu emo, ważne jest jedno – bardzo mocne wycieniowanie. Włosy na czubku głowy powinny stanowić co około ¼ długości włosów spod spodu głowy.

Dla tych, którzy bardzo przywiążą się do stylu emo, proponujemy trwałe prostowanie włosów. Dzięki niemu nie trzeba będzie codziennie prostować pasm, co bywa trudne, zwłaszcza dla osób z naturalnie kręconymi włosami. Wystarczy bowiem odrobina wilgoci, a efekt wyprostowania zostanie zepsuty…

A jak sprawić, by włosy emo, miały pożądaną, obfitą objętość? Ważnym trikiem stylizacyjnym przy długiej fryzurze w stylu emo jest tapirowanie włosów od spodu, tak by mocno odstawały od skóry głowy i wyciąganie ich końcówek np. za pomocą żelu.

Fryzury EMO- damskie
Damskie fryzury EMO charakteryzują się objętością. Krótsze u nasady, dłuższe na dole. Mocno natapirowane. Idealne dla szalonych nastolatek.

Fryzury EMO- męskie
Znakiem rozpoznawczym męskich fryzur EMO są długie, gęste grzywki zaczesane na bok, zakrywające jedną połowę twarzy. Stylowa fryzura dla młodych buntowników.

Eksplozja kolorów w fryzurach EMO
Fryzury EMO to nie tylko charakterystyczne cięcie, ale i wszystkie kolory tęczy. Osoby o takim stylu nie boją się zafarbować włosów na odcień czerwieni, fioletu, różu, czy platynowego blondu.