Fryzury krótkie włosy 2014

Fryzury krótkie włosy 2014
4.5 50694

Jak dobrać
fryzurę idealną?

Ebook: 10 koszmarnych błędów w doborze fryzury

I nie popełnić jednego z 10 najbardziej koszmarnych błędów w doborze fryzury! Pobierz ebook, który pokaże Ci największe błędy w doborze fryzury i sposoby na idealną fryzurę

Pobierz dzisiaj za darmo:

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Porady fryzjerskie

Krótkie włosy u kobiety podkreślają charakter, są zadziorne, zabawne, ale przyjmują też bardziej seksowne, zmysłowe oblicza. Zdecydujesz się na tak radykalne cięcie?

Krótkie włosy od dawna funkcjonują w trendach fryzurowych dla kobiet. Przez pewien okres kojarzone były głównie z cięciami dla kobiet dojrzałych, teraz jednak powracają także dla bardzo młodych dziewczyn! Podbijają serca kobiet podobnie, jak było to w latach 60.. Krótkie włosy nosiły młode dziewczęta zapatrując się na Twiggy, bardziej klasyczne cięcia wybierały jednak również ich mamy i babcie.

Krótkie fryzury wbrew temu, co mogłoby się wydawać mogą działać wyszczuplająco na twarz. Wszystko dzięki temu, że krótkie włosy wyostrzają rysy twarzy. Muszą jednak być wyprostowane, a ich końcówki ułożone środkami do stylizacji w delikatne ząbki. Pokręcone krótkie włosy dodadzą twarzy pucułowatości.

Jak układać krótkie włosy? Fryzur do krótkiego cięcia wbrew pozorom jest całkiem sporo.

- Kobiety lubiące styl sportowy i szeroko rozumiany luz mogą zdecydować się na cięcie w stylu męskim. Króciutkie włosy powinny być krótsze po bokach a nieco dłuższe po środku głowy. Przy takim cięciu można zabawnie czochrać włoski za pomocą żelu. Bardziej zmysłową wersją będzie zaczesanie dłuższych pasm do tyłu i przygładzenie ich żelem w stylu „mokrej włoszki”. Taka fryzura w połączeniu np. z dużymi kolczykami będzie całkiem seksi.

- Bardziej wytworną wersją męskiego cięcia jest jego dłuższa wersja. Nosi ją np. Małgorzata Kożuchowska. Aktorka bardzo często odgarnia grzywkę od twarzy, tapirując ją i zaczesując do tyłu. Fryzura nabiera wtedy objętości i elegancji.

- Wersją jeszcze bardziej ekstrawagancką jest cięcie, które swego czasu nosiła Rihanna. Piosenkarka miała króciutkie, podgolone włosy z tyłu głowy i po bokach. Zdecydowanie dłuższa była za to grzywka. RiRi zaczesywała ją na bok, a dzięki temu, że sięgała ona aż kości policzkowych mogła ją układać na dowolne sposoby. Czasami nosiła ją perfekcyjnie wyprostowaną, innym razem kręciła ją na drobne wałeczki. Aby jeszcze bardziej podkreślić indywidualność fryzury Rihanna nosiła grzywkę w innym kolorze niż reszta włosów.

Masz cienkie włosy? Zetnij je na krótko!
Jeśli twoje włosy są rzadkie i bez wyrazu zetnij je na krótko. Poradź się specjalisty, on doradzi ci odpowiednią stylizację.

Krótkie włosy nie muszą być nudne
Krótkie włosy to nie tylko fryzura na chłopczyce. Pobaw się nimi. Kręć, prostuj, cieniuj. Artystyczny nieład rządzi!

Do jakiego kształtu twarzy pasują fryzury krótkie?
Krótkie, mocno wycieniowane włosy, pasują do twarzy owalnej, pociągłej i w kształcie serca.