Fryzury męskie krótkie włosy

Fryzury męskie krótkie włosy
4.5 5175

Jak dobrać
fryzurę idealną?

Ebook: 10 koszmarnych błędów w doborze fryzury

I nie popełnić jednego z 10 najbardziej koszmarnych błędów w doborze fryzury! Pobierz ebook, który pokaże Ci największe błędy w doborze fryzury i sposoby na idealną fryzurę

Pobierz dzisiaj za darmo:

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Porady fryzjerskie

Krótkie męskie fryzury to w ciągu ostatnich kilkunastu lat najbardziej powszechne cięcie dla panów. Komu będzie w nim dobrze?

Krótkie męskie fryzury możemy podzielić na fryzury klasyczne i ultrakrótkie. Te pierwsze są najbardziej uniwersalne i pasują do zdecydowanej większości panów. Te drugie wymagają odpowiedniego kształtu głowy i nie pasują do każdego typu męskiej urody.

Klasyczne, krótkie cięcie pasuje do każdego kształtu twarzy i głowy. Jest praktyczne, bo nie wymaga specjalnego modelowania, a z drugiej strony może pozwalać na modelowanie kształtu twarzy czy też dostosowywanie do okazji. Krótkie włosy w swojej najdłuższej części mają około 2 do 6 cm. Po bokach, a także z tyłu głowy są krótsze, a nawet podgolone maszynka elektryczna. Dzięki odpowiedniemu modelowaniu włosów możemy np. wyszczuplić twarz. Poczochranie pasm na żel optycznie wydłuży, a zarazem wyszczupli głowę. Włosy z krótkim, klasycznym cięciem można układać w sposób nonszalancki zabawnie je czochrając, elegancki zaczesując na żel, albo też casualowy – zwyczajnie je susząc.

A co z ultra-krótkimi włosami. Ścięcie maszynką elektryczną na kilka milimetrów jest idealne dla panów z kształtną głową, którzy preferują sportowy tryb życia, a dłuższe włosy mogłyby im w tym przeszkadzać. Podgolona głowa będzie też świetna dla panów łysiejących. Ich problem będzie wtedy mniej widoczny.