Fryzury na wesele średnie włosy

Fryzury na wesele średnie włosy
4.5 7662

Jak dobrać
fryzurę idealną?

Ebook: 10 koszmarnych błędów w doborze fryzury

I nie popełnić jednego z 10 najbardziej koszmarnych błędów w doborze fryzury! Pobierz ebook, który pokaże Ci największe błędy w doborze fryzury i sposoby na idealną fryzurę

Pobierz dzisiaj za darmo:

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Porady fryzjerskie

Fryzury z półdługich włosów są wyjątkowo urokliwe. A jak je uczesać wybierając się na wesele?

Półdługie włosy nadają twarzy dziewczęcego uroku, dlatego też świetnie sprawdzą się do równie urokliwych i delikatnych sukienek koktajlowych. A jak ułożyć takie włosy?

Coraz więcej kobiet stawia na zwyczajną fryzurę. Znana posiadaczka półdługich pasm – Alexa Chung, nawet do wyjściowych kreacji nosi włosy, w niemalże takim samym ułożeniu, jak na co dzień.

Jest jednak wiele innych możliwości. Wybierając którąś z nich warto pamiętać o tym, że półdługie włosy optycznie zaokrąglają buzię. Podobnie działają loki i fale. Dlatego tylko posiadaczki średniej długości włosów z pociągłymi buziami mogą na wesele ułożyć włosy w loczki.

Kobiety o okrąglejszych twarzach powinny decydować się na bardziej proste formy. Mogą wygładzić włosy prostownicą, bądź też pokarbować włosy.

Najważniejszą kwestią przy układaniu włosów półdługich na wesele jest wypielęgnowanie końcówek. We włosach do ramion, końcówki dużo bardziej rzucają się w oczy. Rozdwojone końcówki, czy wysuszone włosy będą dużo bardziej widoczne niż przy pasmach długich. Dlatego na tydzień przed weselem warto zadbać o nawilżenie włosów. Nałóż na pasma specjalną nawilżającą maskę, przynajmniej dwa razy. Można też wybrać się do fryzjera, aby podciąć rozdwojone końce.