Fryzury ślubne krótkie włosy

Fryzury ślubne krótkie włosy
4.5 3660

Jak dobrać
fryzurę idealną?

Ebook: 10 koszmarnych błędów w doborze fryzury

I nie popełnić jednego z 10 najbardziej koszmarnych błędów w doborze fryzury! Pobierz ebook, który pokaże Ci największe błędy w doborze fryzury i sposoby na idealną fryzurę

Pobierz dzisiaj za darmo:

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Porady fryzjerskie

Większość panien młodych zapuszcza włosy do ślubu. Co jednak, jeśli nie starczy czasu, albo gdy mimo wszystko wolimy krótkie pasma?

Krótkie włosy na co dzień dodają kobiecie, która je nosi luzu i bezpretensjonalnego uroku. W dniu ślubu jednak najważniejsze jest aby, jak najbardziej wydobyć swoje piękno. Jak uczesać krótkie włosy do ślubu?

Przy dobrze przemyślanym uczesaniu w krótkie włosy możemy nawet wpiąć welon. Taką ślubną fryzurę prezentowała między innymi Małgorzata Kożuchowska, która słynie z pięknego wyglądu w krótkich włosach. Aktorka udowadnia nawet, że niektórym kobietom dużo lepiej jest w krótkich, niż w długich włosach. Jakie rozwiązanie wybrała na swój ślub? Jej uczesanie było bardzo proste i minimalistyczne. Włosy przygładzono środkami do stylizacji, a przedziałek zrobiono z boku głowy. Takie ułożenie z przodu wygląda identycznie jak niski koczek.

Jak w takie włosy wpiąć welon? Przyda się grzebień z gęstymi ząbkami, i lakier do włosów. W miejscu, w którym chcemy umieścić welon należy mocno natapirować włosy u nasady a następnie dokładnie popsikać mocno utrwalającym lakierem do włosów. Następnie można delikatnie przygładzić natapirowane pasmo. Po wpięciu grzebienia z welonem jeszcze raz popsikaj całość lakierem, aby mieć pewność, że welon nie wypadnie.

Krótkie włosy są dużo mniejszą ozdobą niż długie pasma. Kobiety noszące krótkie włosy do ślubu mogą więc pozwolić sobie na dużo bardziej szalone dodatki - kolczyki, kolie itp..