Fryzury ślubne upięcia

Fryzury ślubne upięcia
4.5 5450

Jak dobrać
fryzurę idealną?

Ebook: 10 koszmarnych błędów w doborze fryzury

I nie popełnić jednego z 10 najbardziej koszmarnych błędów w doborze fryzury! Pobierz ebook, który pokaże Ci największe błędy w doborze fryzury i sposoby na idealną fryzurę

Pobierz dzisiaj za darmo:

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Porady fryzjerskie

Większość panien młodych decyduje się na upięcia w dniu ślubu. Jak je dobrać do kroju sukni i kształtu twarzy?

Upięcia ślubne są nie tylko efektowne, ale też praktyczne. Nie poczochrają się podczas weselnych szaleństw tak szybko, jak włosy rozpuszczone. Najważniejsze jest jednak, aby w dniu ślubu wyglądać pięknie. Jak więc pobrać upięcie?

Niesłychanie istotne jest modelowanie fryzurą kształtu twarzy. Najbardziej ryzykowne są gładkie upięcia, koczki w stylu księżniczki z mocno spiętymi włosami. Takie upięcie podkreśli wszelkie niedoskonałości w kształcie twarzy, a nawet głowy, choć jest teraz bardzo modne. Powinny decydować się na nie jedynie kobiety z owalnymi twarzami, które nie mają żadnych dysproporcji względem ciała – nie są za małe, ani za duże.

A co z resztą kobiet? Zarówno te o pucułowatych buziach, jak i te z nietypowym – trójkątnym, czy też kwadratowym kształtem twarzy powinny wybrać luźne koki w artystycznym nieładzie. Okrągłe twarze będą wyglądały świetnie w kokach, z których wypuszczone zostaną pojedyncze, wyprostowane pasma, które optycznie wydłużą i wysmuklą buzie. Te drugie, wprost przeciwnie. Swoje koki powinny robić z loczków, a pojedyncze pokręcone pasma wyciągnąć z koka, aby optycznie złagodziły rysy.

Dobrze dobrane upięcie zniweluje wszelkie niedoskonałości, nawet takie, jak odstające uszy. Można zaczesać pasma w niski koczek nakładając ich cześć na uszy i wpinając pod spodem wsuwkami. Dzięki temu możemy nawet „przyciągnąć” uszy do głowy.