Fryzury wieczorowe średnie włosy

Fryzury wieczorowe średnie włosy
4.5 15701

Jak dobrać
fryzurę idealną?

Ebook: 10 koszmarnych błędów w doborze fryzury

I nie popełnić jednego z 10 najbardziej koszmarnych błędów w doborze fryzury! Pobierz ebook, który pokaże Ci największe błędy w doborze fryzury i sposoby na idealną fryzurę

Pobierz dzisiaj za darmo:

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Porady fryzjerskie

Półdługie włosy są już na tyle długie, by móc je w fantazyjny sposób ułożyć na wieczór. Jak? Oto kilka naszych propozycji.

Półdługie włosy zapewniają dziewczęcy wdzięk i lekkość fryzury. Będą nadawały wieczorowym sukniom uroku i odrobiny luzu. Jak ułożyć włosy średniej długości na wieczorowe wyjście.

Większość kobiet noszących włosy do ramion na duże okazje decyduje się na niby codzienne, rozpuszczone ułożenie. Robi tak na przykład Edyta Herbuś, która nawet do długich, eleganckich sukien prostuje włosy i nosi je rozpuszczone. Wyjściowy charakter pasm zapewnia jedynie perfekcyjne wygładzenie i nabłyszczenie włosów. Idealnie wypielęgnowane i odżywione włosy stanowią piękno same w sobie.

Równie interesującym ułożeniem dla włosów średniej długości na wieczór jest wystylizowanie ich w klimacie retro. Ułożone równo fale nadadzą półdługim włosom wyrafinowanej elegancji i będą się świetnie wpisywały w wieczorowy klimat. W końcu lata 20. i 30., kiedy to perfekcyjne fale były najmodniejsze, były okresem, kiedy prawdziwe damy mogły naprawdę rozkwitać. A jak ułożyć włosy w taki sposób? Wystarczy użyć specjalnej lokówki nazywanej falownicą, która zamiast jednego ząbka, ma trzy, dzięki którym fale będą równe i wygładzone.

Koniecznie też pamiętaj, że przy półdługich włosach najbardziej widać wszelkie niedoskonałości, suchość czy rozdwojenie końcówek włosów. Dlatego też tak ważne jest, aby zadbać o odżywienie pasm i na przykład nabłyszczenie ich specjalnym środkiem do stylizacji.