Fryzury z grzywką krótkie włosy

Fryzury z grzywką krótkie włosy
4.5 18163

Jak dobrać
fryzurę idealną?

Ebook: 10 koszmarnych błędów w doborze fryzury

I nie popełnić jednego z 10 najbardziej koszmarnych błędów w doborze fryzury! Pobierz ebook, który pokaże Ci największe błędy w doborze fryzury i sposoby na idealną fryzurę

Pobierz dzisiaj za darmo:

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Porady fryzjerskie

Grzywka to wyjątkowo wyraziste cięcie. Dzięki niej odmienimy nawet najzwyklejszą fryzurę. Właśnie dlatego warto ją mieć nosząc krótkie włosy.

Wiele kobiet w krótkich włosach wygląda fenomenalnie! Pojawia się tylko jeden problem – monotonia… Dzięki grzywce możemy się jej pozbyć. Da nam ona wiele możliwości do modyfikowania krótkiej fryzury. Jakich?

Grzywkę można w dowolny sposób modelować. Możemy ją nosić w dziewczęcy, pensjonarski sposób, tak jak robi to Michelle Williams. Aktorka czasami nosi ją prosto zaczesaną na czoło, innym razem lekko zaczesuje na bok. Zawsze jednak jej fryzurka jest przygładzona i skromna.

Podobne uczesanie często wybierają polskie gwiazdy noszące krótkie fryzury – Małgorzata Kożuchowska i Katarzyna Zielińska. Na co dzień lubią delikatne, przygładzone fryzurki. Na wielkie wyjście jednak, szaleją z ułożeniem grzywek. Lekko natapirowana i zaczesana do tyłu grzywka nadaje uczesaniu wieczorowego, kobiecego charakteru. W połączeniu z długimi, ozdobnymi kolczykami taka fryzura będzie miała wyjątkowo wyjściowy wygląd.

A co z wielbicielkami ekstrawagancji? Mogą inspirować się niedawnym, krótkim uczesaniem Rihanny. Nosiła ona króciutko obcięte włosy po bokach i tyłu głowy. Zdecydowanie dłuższa była natomiast zaczesana na bok grzywka. Gwiazda swoją grzywkę układała na wiele sposobów, np. kręciła w drobne sprężynki. Podkreślenie indywidualizmu fryzury wzmacniało także rozjaśnienie włosów na samej grzywce.