Fryzury z grzywką średnie włosy

Fryzury z grzywką średnie włosy
4.5 14211

Jak dobrać
fryzurę idealną?

Ebook: 10 koszmarnych błędów w doborze fryzury

I nie popełnić jednego z 10 najbardziej koszmarnych błędów w doborze fryzury! Pobierz ebook, który pokaże Ci największe błędy w doborze fryzury i sposoby na idealną fryzurę

Pobierz dzisiaj za darmo:

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.

Porady fryzjerskie

Półdługie włosy mają w sobie mnóstwo uroku. Dodają twarzy młodzieńczego wyrazu i świeżości. Świetnie też nadają się dla osób, które narzekają na cienkie i rzadkie włosy.

To idealne cięcie dla kobiet, które lubią podkreślać swój urok. Półdługie włosy noszone z grzywką są niezwykle dziewczęce. Dla kogo będą najlepsze?

Włosy średniej długości same w sobie optycznie zaokrąglają buzię. Grzywka jeszcze wzmacnia ten efekt. Będzie więc idealna dla kobiet o pociągłych twarzach. Wystarczy spojrzeć jak świetnie w półdługich włosach i grzywce wygląda Alexa Chung, czy też Naomi Campbell.

Co jednak, jeśli podoba ci się taka fryzura a masz okrągłą twarz? Wystarczy Postawić na wyprostowane pasma. Aby jednak nie obklejały zbytnio twarzy, co jeszcze bardziej dodaje pucułowatości, podtapiruj włosy u nasady. Takie ułożenie zapewni odpowiedni modelarz twarzy.

Kobiety o pociągłych twarzach czy też zapadniętych policzkach mogą sobie pozwolić na noszenie półdługiej fryzury z grzywką ułożonej w fale, a nawet loczki.

O czym jeszcze warto pamiętać decydując się na noszenie półdługich pasm z grzywką? O odpowiedniej pielęgnacji. Zarówno grzywka, jak i długość do ramion wystawiają włosy na pierwszy plan. Koniecznie więc dbaj o wygląd końcówek. Na włosach z grzywką dużo bardziej widać też przetłuszczenie czy odrosty.