Warkocze

Autor: Dodano: 26 lutego 2009

Fryzury z warkoczy są idealne dla romantyczek - są wdzięczne i bardzo kobiece. Włosy możesz zebrać z tyłu głowy, zapleść w cieniutki warkoczyk albo kitkę i obwiązać fantazyjnie cienką tasiemką. Można też uczesać włosy a'la agatka, w cienki kucyk z górnych włosów, z których później zapleciesz warkoczyk, a dolne partie włosów pozostawić rozpuszczone, podpiąć warkocz w koszyczek wokół głowy lub zapleść z nich cieniutki i efektowny kłosek.

Uczesania z warkoczy są doskonale na każdą okazję, uwielbiają je gwiazdy, projektanci i styliści fryzur, którzy co sezon wymyślają nowe propozycje z ich wykorzystaniem na wielkie pokazy i gale. W nowatorskim wydaniu warkocz jest ekstrawagancki i niebanalny. Z pewnością dający się zauważyć, o co przecież nam kobietom chodzi.

Zamotania i upięcia włosów wysoko, asymetrycznie lub tylko nad czołem w zabawny węzeł, powstały ze splecionych ze sobą pasm są zawsze bardzo modne i na czasie - latem na plaży i zimą, gdy chodzimy do pracy czy bawimy się na karnawałowych balach.

Jak dobrać
fryzurę idealną?

Ebook: 10 koszmarnych błędów w doborze fryzury

I nie popełnić jednego z 10 najbardziej koszmarnych błędów w doborze fryzury! Pobierz ebook, który pokaże Ci największe błędy w doborze fryzury i sposoby na idealną fryzurę

Pobierz dzisiaj za darmo:

Wysyłając ten formularz akceptujesz Regulamin serwisu. Nie sprzedajemy i nie przekazujemy informacji o naszych użytkownikach podmiotom trzecim.